Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Лютий » 12 » Міський етап Всеукраїнської олімпіади "Юні знавці Біблії"
23:19
Міський етап Всеукраїнської олімпіади "Юні знавці Біблії"
10 лютого 2012 року відбувся міський етап V Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії».
Переможці олімпіади:

1 клас

І місце            Науменко Анна, учениця СпШ «Центр надії».

ІІ місце           Клімчук Христина, учениця ЗОШ № 28.

ІІІ місце          Прокопович Матвій, учень ЗОШ № 18.

      2 клас

І місце            Скотаренко Олександра, учениця СпШ «Центр надії».

ІІ місце           Нищитюк Дарина, учениця НВК № 37.

ІІІ місце          Степанюк Анастасія, учениця ЗОШ № 8.

 3 клас

І місце           Плюхина Анастасія, учениця НВК № 17;

                      Чикиренда Владислав, учень 3 класу СпШ «Центр надії».

ІІ місце         Абатурова Вероніка, учениця ЗОШ № 18.

ІІІ місце        Герасимчук Ірина, учениця НВК № 1.

 4 клас

ІІ місце         Проказюк Ілля, учень НВК № 1.

ІІІ місце        Удодік Тарас, учень РКГ „Престиж”.

 5 клас

І місце           Тимофієнко Павло, учень РКГ „Престиж”.

ІІ місце         Носов Єлизар, учень РКГ „Престиж”.

ІІІ місце        Стиба Юрій, Учень ЗОШ № 25.

 6 клас

І місце          Качановська Катерина, учениця ЗОШ № 22;

                      Стафійчук Дарина, учениця ЗОШ № 23.

 7 клас

І місце           Сподарик Вікторія, учениця РГГ.

ІІ місце         Петрович Анастасія, учень НВК „Колегіум”.

ІІІ місце        Савчук Катерина, учениця ЗОШ № 13.

 8 клас

І місце           Блощук Данило, учень РКГ „Престиж”;

                      Мирончик Любов, учениця СпШ „Центр надії”.

ІІ місце         Мельничук Роман, учень НВК № 12;

                      Дарчук Андрій, учень СпШ „Центр надії”.

ІІІ місце        Тертишний Владислав, учень НВК „Колегіум”.

 9 клас

І місце           Віюк Анастасія, учениця ЗОШ №22.

ІІ місце         Примак вероніка, учениця ЗОШ № 6.

ІІІ місце        Карманович Вадим, учень ЗОШ № 22.

                      Гавриленко Інна, учениця ЗОШ№ 24.

 10 клас

І місце           Ковальчук Роман, учень вечірньої школи.

 11 клас

І місце           Танасійчук Ірина, учениця НВК № 19;

                       Раєвський Олександр, учень ЗОШ № 24.



Переглядів: 774 | Додав: metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0