У рамках відзначення Дня памяті про Крутянські події у Рівненській гімназії «Гармонія» пройшов ряд виховних заходів. У цей день учні гімназії переглянули та обговорили відеофільми про Крути, побачили літературно-музичну композицію «Знаємо. Віримо. Пам'ятаємо», побували на Брейн-рингу «Крізь призму часу» і стали учасниками загальношкільної акції «Бути патріотом – круто!», під час якої всі, хто знали про патріотів-юнаків отримували «Серце Патріота».
Переглядів:
480
|
Додав:
metodist
|
Дата:
02.02.2013
| |